בשנים האחרונות יפן הפכה להיות יעד מאוד מבוקש עבור ישראלים רבים לטיול ונופש. נופיה המרהיבים בשילוב עם תרבות שונה ומרתקת מאפשרים לכם חוויה מדהימה. כל מה שרציתם לדעת על טיול שייט ליפן, למה כדאי לבחור ביפן כיעד לנופש? איך להזמין טיול שייט ליפן? מה כל כך מיוחד בארץ השמש העולה? כל התשובות לשאלות אלו מונח ממש כאן.

מה מיוחד בטיול שייט?

קרוז ליפן מאפשר למטיילים לחוות את טיולם בצורה חווייתית וייחודית. ניתן לבקר במקומות מיוחדים, לראות את הנוף מהצד הימי בשילוב עם טיול ביבשה הכולל סיורים מודרכים, כניסות לאתרים, ביקור בשווקים ועוד. השייט ליפן מאפשר לכם לחוות את טיולכם בצורה ייחודית, בנוסף לחוויה הציורית שיפן מציעה לכם באדמתה המופלאה, תוכלו לפגוש באנשים המקומיים, ללמוד על ההיסטוריה שלה,  לחוות את תרבות יפן העתיקה המלווה את אזרחיה לאורך השנים והדרך שההיסטוריה השפיעה על התפתחותה היום.

אצל מי מזמינים קרוז ליפן?

טיולי שייט מזמינים לרוב אצל חברות תיירות, הם יודעים לספק לכם את היעדים שאתם מחפשים וישנם רבים כאלו ולכן הם יוכלו להתאים לכם יעד הטוב ביותר לאופי הטיול אותו אתם רוצים לחוות. קרוז ליפן – מסעות היא חברה מקצועית ומנוסה בטיולי קרוז ביעדים שונים בעולם. במזרח הרחוק, בדרום אמריקה, ארה"ב, אוסטרליה ואירופה. צרו עמם קשר עוד היום והבטיחו את מקומותיכם לטיול החלומי הבא שלם.

למה דווקא קרוז ליפן?

יפן היא ארץ המשלבת קדמה לצד מסורת חזקה, יציבה ועתיקה, משלבת מבני תעשייה גדולים לצד צניעות מרגשת, יודעת בדרכה המיוחדת במינה לשלב בין הישן מאוד לעדכני ביותר. עם כל הניגודיות המאפיינת את יפן חוויית הטיול מדהימה ועוצרת נשימה, הנופים המרהיבים, עונת פריחת הדובדבן המשגעת, השווקים הצבעוניים ועוד. כל זה בליווי של מדריך המעניק לכם הסברים מפורטים, סיפורים מרגשים וידע נוסף לסל החוויות יוצרים כולם יחד חוויה בלתי נשכחת וייחודית.

החוויה האדירה שניתן להשיג בביקור ביפן בהחלט יוצא דופן, ניתן לבקרה בטיול רגיל אך על מנת להעצים את החוויה כדאי לעשות זאת בשילוב קרוז מאורגן בספינת פאר מפנקת. הביקורים באתרים הקסומים של יפן בנוסף לשייט מפנק ויוקרתי מעניקים לכם את החופשה החלומית.