יפן הינה אחד היעדים האטרקטיביים היותר במזרח הרחוק ויש שיגידו בעולם כולו. מדינה עשירה באיים יפהפיים, נופים מרהיבים ומקדשים עתיקים, ומנגד תכלו להתרשם מבניה מודרנית בערים הגדולות. השילוב התרבותי ביפן מרתק, התרבות העתיקה לצד הקדמה המודרנית. את יפן ניתן לחוות בוצרה יוצאת דופן בין החדש לישן בין המסורת העתיקה לבין המודרניזציה.

התרבות היפנית חוותה הרבה טלטלות עם השנים והתפתחה בקצב שלה. הלבוש המסורתי ביפן בעל חשיבות מאוד גדולה עבורם, הקימונו לא רק פריט לבוש עבור הנשים היפניות אלא גם גברים מתעטפים בו, מרביתם לובשים אותו רק בביתם. יפן חוותה כמאתיים שנה התבדלות מרוב מדינות העולם, תושבי חוץ לא הורשו להיכנס בגבולותיה ותושביה לא היו מאושרים לצאת ממנה, רק לאחר מכן נפתחה למסחר עם העולם המערבי. הדתות הבולטות ביפן הן הבודהיזם, השינטו והנצרות כשהשינטו הנפוצה מבניהן.

כולנו מכירים שניתן להגיע ליפן בטיסה אווירית בין אם טיסה ישירה ויש את אלו שיעדיפו לעשות עצירה בדרך ביעד נוסף על מנת לעשות את הטיסה בשני חלקים. ניתן לטייל ביפן בצורה עצמאית אך צריך לקחת בחשבון שמרבית המקומיים דוברי השפה היפנית בלבד. הדרך הקלה יותר להתמצא בה וליהנות בזמן הביקור בה הוא בטיול מאורגן עם מדריך מנוסה הדובר את השפה. דרך נוספת, המוכרת לפחות אנשים היא טיול שייט ליפן, חווייתית הרבה יותר וניתן לחוות את המדינה בדרך שונה וקסומה. קרוז מאורגן ליפן – מסעות, מציעים שלל מסלולים לשייט מהנה וחווייתי בעונות השונות של השנה.

בהפלגה בספינת פאר תכלו לחוות את יפן בדרך אחרת ובנוסף ליהנות מהעושר שבספינה. חדרים מפוארים, ארוחות מגוונות, בארים ומסעדות, חנויות פטורות מכס, ספא, בריכה, מתקני כושר ועוד. בערבים תוכלו ליהנות מהופעות, בילוי במועדון לילה ולמעוניינים בקזינו, יוכלו לבלות את זמנם גם שם. ביפן ניתן לבקר במקדשים עתיקים, בשווקים צבעוניים וללמוד על התרבות המיוחדת והמופלאה של המקומיים. בעונת פריחת הדובדבן כשכל העצים לובשים גוונים של ורוד ולבן יפיפיים ניתן להסתובב ולראות את המחזה המרשים כל כך. מעבר לנופי העצים המדהים ניתן גם להתרשם מהקדמה בה, בטוקיו למשל תוכלו למצוא מרכזי קניות ובילוי יוקרתיים לצד המסורת העתיקה, מקומות ייחודיים לעיר הגדולה.