שנגחאי ובייג'נג מוכרות כיעד לסין, אך הן לא היחידות צ'ונגצ'ינג, צ'נגדו, גויאנג הם יעדים מרתקים ביותר שניתן לבקר בהם. סין, המדינה השלישית בגודלה בעולם, יושבת על 9600 קמ"ר, אוכלוסייתה מונה כ 1.2 מיליארד תושבים, לאורכה ורוחבה נהרות רבים שלאורך השנים השפיעו על הכלכלה וכמובן השפיעו על התרבות שלה. מדינה מרתקת הן מבחינת נופיה השונים משטחי טבע רחבים ועד לערים בעלות מבני אדריכלות מודרנית והן מבחינת תרבות.

מה צריך לדעת לפני שטסים לסין?

על מנת להיכנס לתחומי סין, ישראלים חייבים להוציא אישור שהייה, ויזה. הוצאת ויזה לסין היא הרבה יותר קלה וגם זולה יותר מהוצאת ויזה לארה"ב. עם קבלת ויזה לסין אתם תוכלו לשהות במדינה עד 90 יום רצוף.
ראשית החליטו מה המועד בו אתם רוצים לטוס, התאימו את המועד הרצוי למקומות בהם אתם מעוניינים לבקר. שכן מזג האוויר בסין מאוד שונה מעונה לעונה ומשתנה לפי המקום, אחת הסיבות לכך הם ההבדלים הטופוגרפיים המאפיינים את המדינה. טיסות לסין  – אמסלם תיירות ונופש יכולים לייעץ לכם באילו מקומות לבקר ומתי העונה הטובה ביותר לבקר בהם.

תארזו בצורה חכמה בגדים בהתאם למזג האוויר בעונה בה אתם טסים. סין הינה מדינה יחסית זולה ואם שכחתם משהו תכלו למצוא בחנויות ללא כל בעיה לרוב.

הכינו את עצמכם נפשית מראש לטיסה ארוכה מאוד. משך הטיסה לסין היא מעל עשר וחצי שעות ותצטרכו להיערך לזה. קחו אתכם ספר טוב, נגן מוזיקה שילווה אתכם בטיסה, מי שאוהב למלא תשבצים וסודוקו זה דרך טובה גם כן להעביר את הזמן בטיסה. כיסוי עיניים תמיד טוב שיהיה בתיק ואם אתם מתכננים לישון בטיסה הצטיידו גם בכרית למטוס.

בכל דרך שלא תבחרו לטוס לסין, בין אם בטיול מאורגן ובין אם לבדכם, תקראו על המקומות שתבקרו בהם, תחקרו מעט באינטרנט והגיעו מוכנים לחוויה. סקרו האם ישנם אירועים מיוחדים המתקיימים בסין ואיפה כדי שתוכלו לתכנן את שילובם במסלולכם. אם אתם מתכננים בביקור במקומות מרוחקים זה מזה אתם יכולים להשתמש בחברות התעופה המקומיות המוציאות טיסות רבות בתוך סין מה שמקל עליכם וחוסך לכם זמן.